листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог за избор на членови на орган на управување


Предлог за избор на членови на орган на управување.pdf

Објавено на: 12.05.2023 15:30:40
Документ БР.: DOC_13285-153/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери