листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Извештаи 2022г.


Ревидирани Финансиски Извештаи (2).pdf
годишен извештај за работење.pdf

Објавено на: 16.05.2023 14:56:22
Документ БР.: DOC_12304-45/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи