листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран годишен извештај за 2022 година


Revizorski Izvestaj Debarski Banji - Capa AD Debar 2022-pp.pdf

Објавено на: 22.05.2023 09:09:36
Документ БР.: DOC_12304-46/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи