листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за откажано собрание


ОДЛОЖЕНО СОБРАНИЕ ЖАС АД Скопје-22.05.2023.doc

Објавено на: 22.05.2023 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-429/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации