листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки на собрание на акционери


Drugi odluki od sobranie.pdf

Објавено на: 22.05.2023 15:53:19
Документ БР.: DOC_12283-39/2023
Урнек: Други одлуки од собрание