листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2022


Годишен извештај за 2022.pdf

Објавено на: 23.05.2023 14:37:25
Документ БР.: DOC_10191-430/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации