листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за одобрување на работата на членовите на Надзорниот Одбор


Предлог одлука надзорен одбор 2023.doc

Објавено на: 26.05.2023 14:11:54
Документ БР.: DOC_13285-171/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери