листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Почитувани,

во прилог Ви ги испраќаме одлуките од собранието на акционери на Герас Цунев Трговија АД.


Trgovija.pdf

Објавено на: 26.05.2023 14:13:54
Документ БР.: DOC_12283-42/2023
Урнек: Други одлуки од собрание