листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Почитувани,

ви прилог Ви го испраќаме ревидираниот финансиски извештај на Герас Цунев Трговија АД за 2022 година.


Годишен извештај 2022 НОВ ГЦ ТРГОВИЈА (1).pdf
Mislenje i Poedinecni FI G.C.TRGOVIJA 2022.pdf

Објавено на: 26.05.2023 14:21:21
Документ БР.: DOC_12304-51/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи