листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлагање на Собрание на акционери


-Одлагање на собрание Берза.pdf

Објавено на: 26.05.2023 14:12:54
Документ БР.: DOC_10191-431/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации