листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Почитувани 

во прилог ви испракам одлуките од собрание на Герас Цунев Конфекција 


Konfekcija.pdf

Објавено на: 26.05.2023 14:14:54
Документ БР.: DOC_12283-43/2023
Урнек: Други одлуки од собрание