листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Почитувани 

во прилог ви ги испакаме ревидираните финансиски извештаи за 2022 год 


Годишен извештај 2022 НОВ ГЦ КОНФЕКЦИЈА.pdf
Poedinecni FI G.C.KONFEKCIJA 2022.pdf

Објавено на: 26.05.2023 14:38:39
Документ БР.: DOC_12304-53/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи