листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлуки од Собрание на акционери 26.05.2023 година


Т2 Одлука за распределба на добивка за 2022.pdf

Објавено на: 26.05.2023 15:00:55
Документ БР.: DOC_12287-17/2023
Урнек: Распределба на добивка