листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлуки од Собрание на акционери 26.05.2023 година


Т8 Одлука за стекнување сопствени акции.pdf

Објавено на: 26.05.2023 15:00:55
Документ БР.: DOC_12291-9/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции