листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Одлука за распоредување на добивката по Годишната сметка на ОИЛКО за 2022 година.pdf

Објавено на: 29.05.2023 09:26:25
Документ БР.: DOC_12287-18/2023
Урнек: Распределба на добивка