листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ


Fin.izvestaj za 2022 g..pdf

Објавено на: 29.05.2023 14:11:19
Документ БР.: DOC_12304-58/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи