листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука донесена на Собрание на акционери 26.05.2023 година


T6-1 Одлука за избор на членови на ОД.pdf

Објавено на: 29.05.2023 15:30:20
Документ БР.: DOC_12285-31/2023
Урнек: Измени во органи на управување