листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание - Теал АД Тетово


Odluki sobranie Teal.pdf

Објавено на: 29.05.2023 15:07:34
Документ БР.: DOC_12283-52/2023
Урнек: Други одлуки од собрание