листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за Теал АД Тетово за 2022


Мислење и ФИ Теал 2022.pdf
Elektronska ZS TEAL 2022.pdf

Објавено на: 29.05.2023 15:08:03
Документ БР.: DOC_12304-59/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи