Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери 29.05.23г.


Одлуки собрание на акционери 29.05.23.pdf

Објавено на: 30.05.2023 08:38:05
Документ БР.: DOC_12283-54/2023
Урнек: Други одлуки од собрание