листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

                                                                                Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                                                                 - Ревизорси извештај за 2022 година


Мислење и ФИ Интерпромет 2022.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:05:47
Документ БР.: DOC_12304-62/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи