листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 01.01.2022-31.12.2022


Ревидирани финансиски извештаи 2022.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:08:47
Документ БР.: DOC_12304-65/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи