листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ја објавуваме Одлуката за распределба на добивката за 2022 година


Odluka za raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:09:47
Документ БР.: DOC_12287-23/2023
Урнек: Распределба на добивка