листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


revidiran finansiski izvestaj Sovremen dom 31-12-2022.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:09:47
Документ БР.: DOC_12304-66/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи