листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od Sobranie na akcioneri 30-05-2023


ODLUKI od SA-30.05.2023.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:10:47
Документ БР.: DOC_12283-61/2023
Урнек: Други одлуки од собрание