листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 2022


Audit opinion Fructal MAK_FS 31.12.2022.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:10:47
Документ БР.: DOC_12304-67/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи