листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери одржано на 30.05.2023


ОДЛУКИ ОД ГОДИШНО СОБРАНИЕ 30.05.2023.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:14:47
Документ БР.: DOC_12283-65/2023
Урнек: Други одлуки од собрание