листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаји


godisen izvestaj za rabotenjeto 2022.PDF
Revizorski izvestaj.PDF

Објавено на: 30.05.2023 14:15:47
Документ БР.: DOC_12304-71/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи