листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Усвоени Одлуки од Собрание на акционери-2023


Усвоени Одлуки од Собрание.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:50:45
Документ БР.: DOC_12283-77/2023
Урнек: Други одлуки од собрание