Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


одлуки од собрание.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:08:17
Документ БР.: DOC_12283-86/2023
Урнек: Други одлуки од собрание