листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи  2022 година - Макстил А.Д


Ревидирани финансиски извештаи ,годишен извештај за реботењето на друштвото и Годишна сметка за 2022.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:29:42
Документ БР.: DOC_12304-85/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи