листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалници ККУ


Прашалник за ККУ ФЕРШПЕД АД Скопје 2022.xls

Објавено на: 31.05.2023 15:00:25
Документ БР.: DOC_26956-23/2023
Урнек: Прашалници за ККУ