Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалници по Кодекс за корпоративно управување на Македонска Берза

 


Tocka 3. Прашалници по Кодекс за корпоративно управување.xlsx

Објавено на: 31.05.2023 15:33:20
Документ БР.: DOC_26956-24/2023
Урнек: Прашалници за ККУ