листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за работењето за 2022 година.


Триглав АД - Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за работење 2022.pdf

Објавено на: 01.06.2023 08:58:28
Документ БР.: DOC_12304-89/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи