листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2022 година


Auditor's Report - ZAS AD - 2022 - def - so prilozi.pdf

Објавено на: 05.06.2023 14:18:35
Документ БР.: DOC_12304-90/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи