листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на членови на Управен одбор


Одлука за избор на член на Управен одбор.pdf

Објавено на: 12.06.2023 08:38:56
Документ БР.: DOC_12285-44/2023
Урнек: Измени во органи на управување