листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Известување за Голема зделка - продажба на недвижен имот


Известување за голема зделка.pdf

Објавено на: 12.06.2023 08:46:17
Документ БР.: DOC_26452-3/2023
Урнек: Голема зделка