Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до акционерите за доставување податоци


Известување за акционери.doc

Објавено на: 13.06.2023 14:10:27
Документ БР.: DOC_10191-461/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации