листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај на Факом АД Скопје


Конечни ревидирани финансиски извештаи 2022.pdf

Објавено на: 14.06.2023 14:14:55
Документ БР.: DOC_12304-97/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи