Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука


Предлог - Одлука за усвојување на записникот од последната седница - 16-06-2023.jpeg

Објавено на: 16.06.2023 14:11:46
Документ БР.: DOC_13285-189/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери