Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

објавуваме Дополнување на дневниот ред за свикано Годишно собрание на акционери на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје за ден 28.06.2023 година


dopolnuvanje dneven red za Godisno sobranie.PDF

Објавено на: 16.06.2023 14:12:46
Документ БР.: DOC_10109-116/2023
Урнек: Јавен повик за собрание