листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

                                                                 Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                                              - Одлука за одобрување на голема зделка - отуѓување на недвижен имот


Odluka za odobruvanie na golema zdelk.pdf

Објавено на: 16.06.2023 14:14:46
Документ БР.: DOC_26452-4/2023
Урнек: Голема зделка