листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за откуп на сосптвени акции


Odluka otkup sopstveni akcii.jpeg

Објавено на: 28.06.2023 08:39:05
Документ БР.: DOC_12291-21/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции