листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Известување со Јавен повик за собрание,


IZVESTUVANJE ZA SOBRANIE-1.pdf

Објавено на: 28.06.2023 14:10:25
Документ БР.: DOC_10109-117/2023
Урнек: Јавен повик за собрание