листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

finansiski izvesaj za prvo polugodie od 2023 godina


ФИ 01,01,2023-30,06,2023 година.xlsx

Објавено на: 21.07.2023 14:01:18
Документ БР.: DOC_26441-5/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.