листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2023 год.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - MODA_30_06_2023_природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 21.07.2023 14:45:16
Документ БР.: DOC_26441-6/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.