листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Поради техничка грешка, повторно го објавуваме Образложението на финансиските резултати за периодор 01.01 до 30.06.2023 година


Образложение-финанс-резулт-30-06-2023.doc

Објавено на: 24.07.2023 09:01:51
Документ БР.: DOC_10191-494/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации