Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

NEREVIDIRANI FINANSOVI IZVESTAI ZA PERIOD 01.01.-30.06.2023 GODINA


6 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xls

Објавено на: 24.07.2023 09:57:10
Документ БР.: DOC_26441-7/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.