Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2023-30.06.2023


01.01.2023-30.06.2023.xls

Објавено на: 25.07.2023 15:00:14
Документ БР.: DOC_26441-9/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.