Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ 01.01.2023-30.06.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 30.06.2023.docx

Објавено на: 25.07.2023 15:00:17
Документ БР.: DOC_10191-500/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации